O naszej firmie

Schody są naszą pasją – ta prosta konstrukcja, funkcjonalna i efektywna, umożliwia swobodne przechodzenie z jednego poziomu budynku na drugi. Banalnie?

Nie musi tak być… możemy dla Ciebie zaprojektować i wykonać praktyczne i bezpieczne schody do piwnicy, a także piękne, romantyczne schody na poddasze. Otwarci na tworzenie rzeczy nowych i nietypowych zbudujemy specjalnie dla Ciebie konstrukcję uwzględniającą aktualne trendy mody, nie zapominając o klasycznym uroku drewna, które w połączeniu ze szkłem, kamieniem czy szlachetną stalą harmonijnie wpisują się w każde pomieszczenie.

Zgodnie z Twoją intencją możemy z nich uczynić główną ozdobę wnętrza albo dyskretny, funkcjonalny jego element.

Właściciel firmy Tomasz Bartuś ma wieloletnie doświadczenie w zawodzie stolarza, jest autorem i wykonawcą wielu ciekawych projektów schodów.

Najważniejsze Bezpieczeństwo

Najwyższą wagę w projektowaniu i realizacji schodów ma bezpieczeństwo przyszłych użytkowników, wytrzymałość materiału i solidność wykonania. Pamiętamy o tych bezwzględnych kryteriach w produkcji na indywidualne zamówienia klientów, którzy stawiają wysokie wymagania co do standardu, staranności wykonania i kompleksowej usługi, co motywuje nas do szczególnej dbałości o formę i każdy detal.

Konsekwentnie dążymy do realizacji celu naszej firmy, którym jest dostarczenie klientom jak najszerszej gamy produktów dających im poczucie komfortu w otoczeniu, w którym funkcjonują.

Wysoka jakość i estetyka wykonania

W naszych pracach rozumiemy i cenimy sobie to, czym jest wysoka jakość, dokładność dopasowania do wnętrza i estetyka wykonania. Każde zlecenie wykonujemy z wielką dbałością o najdrobniejszy szczegół, wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, aby nasze produkty cechowały się trwałością i bezpieczeństwem użytkowania. Prace budowlane i wykończeniowe wykonywane przy instalacji i montażu schodów czy drzwi oraz o podobnym charakterze mogą być realizowane jako osobne zlecenie.

Z pasją i w oparciu o nasze bogate doświadczenie projektujemy i wykonujemy drewniane schody, drzwi, garderoby, antresole, szafy, półki i inne meble oraz realizujemy wszystkie inne, także nietypowe zlecenia, dotyczące drewnianej stolarki, również zabytkowej.

Na życzenie Klienta łączymy szlachetne, ciepłe, drewno ze szkłem lub metalem aby w synergii Jego potrzeb i sugestii i naszych umiejętności powstało wnętrze spójne stylistycznie, kolorystycznie i jakościowo.